Strona: Finał IX edycji Podkarpackiego Konkursu Chemicznego im. I. Łukasiewicza / Wydział Chemiczny

Finał IX edycji Podkarpackiego Konkursu Chemicznego im. I. Łukasiewicza

2017-05-22

W dniu 20 maja br. odbyło się uroczyste zakończenie IX edycji Podkarpackiego Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza. W mijającym roku akademickim Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej stał się platformą trzyetapowych zmagań edukacyjnych z chemii dla najlepszych uczniów 46 szkół ponadgimnazjalnych z województw: lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego, śląskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

Podczas uroczystości nastąpiło wręczenie nagród indywidualnych dla najlepszych zawodników oraz nagród zespołowych dla wyróżnionych szkół.

W uroczystości (oprócz uczniów i ich nauczycieli) uczestniczyli przedstawiciele Wydziału Edukacji Urzędu Miasta i Komitetu Organizacyjnego Podkarpackiego Konkursu Chemicznego oraz Władze Wydziału Chemicznego.

Zwycięzcy, laureatom i wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.