Strona: RAZEM W AKCJI „SZLACHETNA PACZKA” / Wydział Chemiczny

RAZEM W AKCJI „SZLACHETNA PACZKA”

2016-11-26

„Szlachetna Paczka” to projekt, który w wyjątkowy sposób jednoczy środowisko we wspólnej idei wspierania, pomagania, po prostu bycia dobrym.
Ta szlachetna idea stała się również inspiracją dla grupy Studentów, Doktorantów i Nauczycieli naszego Wydziału, którzy podjęli się przygotowania Szlachetnej Paczki dla wybranej Rodziny.
Serdecznie zachęcamy do włączenia się do tego „wydziałowego projektu”. To nie pierwszy raz kiedy razem możemy wspierać szlachetną ideę. Udało się przy akcji "Powiedz AAAaaa" musi udać się i tym razem.

DLA KOGO ZBIERAMY:
Anna (55 l.) i Stanisław (55 l.) którzy wychowują dwójkę dzieci: niepełnosprawną Gabrysię (20 l.) i Sebastiana (14 l.)
Opis Rodziny, którą objęliśmy Patronatem w linku:

CO ZBIERAMY:

• trwałe produkty spożywcze
  • środki czystości i kosmetyki
  • odzież (według specyfikacji na stronie WCh)
  • pieniądze na zakup potrzebnych Rodzinie mebli.

KIEDY:
24 listopada – 9 grudnia 2016

GDZIE:
Budynek H (przy Powstańców Warszawy 6): H-136, portiernia
PUSZKA na datki pieniężne znajduje się na PORTIERNI i u PANA GRZESIA W SKLEPIKU. Zbiórka funduszy odbędzie się również dla pracowników w Jednostkach WCh, dla studentów przed zajęciami.

OSOBY DO KONTAKTU:

• dr inż. Anna Kuźniar (pokój 136)
  • dr Aleksandra Bocian (pokój 110)
  • mgr inż. Urszula Maciołek (pokój 136)
  • mgr inż. Grzegorz Król (pokój 129)
  • Patryk Walczyk

Razem budujmy wspólnotę opartą na otwartości, zaufaniu i wzajemnej inspiracji. Sprawmy sobie przyjemność z obdarowywania.