Strona: Słów kilka o studiach w ramach Erasmus+ w fińskiej uczelni w Lappeenranta / Wydział Chemiczny

Słów kilka o studiach w ramach Erasmus+ w fińskiej uczelni w Lappeenranta

2017-07-17

W tym semestrze, w ramach programu Erasmus+, w fińskim uniwersytecie w Lappeenranta studiował inż. Adrian Kulik (student Wydziału Chemicznego studiów II-go stopnia na kierunku Technologia Chemiczna).

Co uniwersytet w Lappeenranta ma do zaproponowania? Studiują i pracują tam ludzie z 70 krajów świata. Społeczność tego uniwersytetu mówi o sobie: „Patrzymy na rzeczy z nieoczekiwanych perspektyw, pytamy i szukamy rozwiązań. Jesteśmy społecznością, w której ciekawsi ludzie inspirują ciekawych ludzi. Zajmujemy się kwestiami mającymi znaczenie dla świata, które inni mogą uznać za niemożliwe do rozwiązania.” Czyż to nie intrygujące?

Nasz student ocenił swoją decyzję o wzięciu udziału w programie wymiany studentów za bardzo udaną a chcąc zachęcić swoje koleżanki i kolegów do wzięcia udziału w programie Erasmus+ dzieli się własnymi spostrzeżeniami w prezentacji – „Erasmus+ w Lappeenranta University of Technology oczami studenta”.

Zobaczcie, skorzystajcie i aplikujcie do programu Erasmus+ – serdecznie zachęcamy.