Strona: Studenci podnoszą swoje kompetencje w ramach programu POWER / Wydział Chemiczny

Studenci podnoszą swoje kompetencje w ramach programu POWER

2017-04-21

Wystartowaliśmy z impetem!

Do programu POWER „Kuźnia kluczowych kompetencji studentów Wydziału Chemicznego” przystąpiło ponad 160 studentów kształcących się na kierunku Technologia chemiczna oraz Inżynieria chemiczna i procesowa. W bieżącym semestrze będziemy realizować ok. trzydziestu różnych zadań. Za nami pierwsze zajęcia warsztatowe realizowane wspólnie z pracodawcami w Teknos SA, Polimarky, Fibrain. Studenci odbyli już wizytę studyjną do FFiL Śnieżka. Rozpoczęły się zajęcia warsztatowe w murach uczelni. W zajęciach kształcących umiejętności informatyczne (AutoCAD, Autodesk Invetor) czy językowe (konwersatorium oraz zajęcia z języka specjalistycznego) uczestniczy prawie 100 osób.

Życzymy owocnego zdobywania wiedzy i rozwijania kompetencji pozyskiwanych w trakcie realizacji projektu
Sprawozdania wraz z fotorelacjami z już odbytych zajęć znajdują się na stronie projektu

Kolejne relacje już wkrótce.