Strona: A może by tak po angielsku? / Wydział Chemiczny

A może by tak po angielsku?

2023-06-11
, red.  Joanna Wojturska

Studenci wszystkich kierunków, na prawie każdym semestrze, będą mieli możliwość udziału w wybranych zajęciach, które będą prowadzone w języku angielskim. Szczegółowy wykaz zajęć prowadzonych w języku obcym znajduje się w katalogu zajęć.

To świetna szansa na rozwój w zakresie pogłębienia znajomości języka angielskiego specjalistycznego, skierowana do wszystkich chcących poznać i rozwijać słownictwo używane w sytuacjach zawodowych.

Każdy zainteresowany udziałem w zajęciach po angielsku powinien złożyć deklarację w Dziekanacie Wydziału  w terminie do 16 czerwca 2023 r.

Zgodnie z Regulaminem studiów w przypadku prowadzenia zajęć dydaktycznych, weryfikacji efektów uczenia się w języku obcym stosuje się takie same zasady zaliczania jak w przypadku przedmiotów realizowanych w języku polskim.