Strona: Dyplomowa Sesja Posterowa POSTER MASTER / Wydział Chemiczny

Dyplomowa Sesja Posterowa POSTER MASTER

red. Joanna Wojturska

Dyplomowa Sesja Posterowa POSTER MASTER to cykliczne wydarzenie mające na celu prezentację wyników badań uzyskanych przez studentów podczas realizacji prac dyplomowych magisterskich w danym roku akademickim. Prezentacji towarzyszy konkurs, w którym Komitet Naukowy Sesji oraz studenci ostatniego semestru studiów magisterskich wskazują swoich faworytów. W konkursie nagrodzone zostają prace najciekawsze pod względem wartości naukowej, praktycznego aspektu i oryginalności zaproponowanych rozwiązań. Szczegóły znajdują się w Regulaminie.

Czy warto brać udział w tym wydarzeniu?

Udział Sesji POSTER MASTER to same korzyści:

  • można pochwalić się efektami swojej pracy– to fajne, że o Waszych dokonaniach będą wiedzieć nie tylko najbliżsi i promotor,
  • można poćwiczyć autoprezentację – umiejętność wystąpień publicznych to cenna cecha, która będzie Wam potrzebna lada moment m.in. poszukując pracy,
  • można zdobyć nagrody – nagrody przyzna Komitet Naukowy oraz Wy sami (poprzez internetowe głosowanie),
  • wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa w Dyplomowej Sesji Plakatowej POSTER MASTER.

Nie wiecie jak powinien wyglądać plakat?

Nic trudnego. Pierwszy krok - pobierzcie formatkę (pptx lub png). Drugi krok - popatrzcie na plakaty innych, prezentowane podczas wcześniejszych Dyplomowych Sesji Posterowych (Księga posterów 2021, Księga posterów 2022, Księga posterów 2023) - może tu znajdziecie inspirację. Możecie poprosić promotora o wskazówki albo możecie podyskutować na ten temat z nauczycielami, którzy prowadzą Seminarium dyplomowe. Wszyscy wiedzą o naszym wspólnym przedsięwzięciu i z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości.

Co zrobić, aby wziąć udział w sesji plakatowej?

Należy tylko:

  • przygotować plakat w formacie PDF (układ pionowy, rozmiar B1: 100 cm wysokość, 70 cm szerokość) i wersję elektroniczną przesłać na adres pm_wch@prz.edu.pl - my zajmiemy się wydrukiem.

Kiedy odbędzie się tegoroczna Sesja POSTER MASTER?

Sesja odbywa się w ostatnim tygodniu czerwca. O dokładnym terminie będziemy informować w Aktualnościach na stronie wydziałowej, poprzez media społecznościowe i pocztę studencką.

A jako wyglądało to w poprzednich latach?

Zobaczcie jak było w poprzednich edycjach:

czerwiec 2023: https://wch.prz.edu.pl/aktualnosci/znamy-zwyciezcow-poster-master-2023-539.html
czerwiec 2022: https://wch.prz.edu.pl/aktualnosci/znamy-zwyciezcow-poster-master-2022-428.html
czerwiec 2021: https://wch.prz.edu.pl/aktualnosci/znamy-zwyciezcow-341.html

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji.

KLAUZULA INFORMACYJNA dla uczestników Konkursu

Partnerzy organizacyjni wydarzenia POSTER MASTER 2023: Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej, OPTeam, Bury Technologies.

fundacjaprz_logo_rgb2.png                   opteam.svg

ldvqnixwieqdlsevqwfmlogo_bury_rgb.png