Podstrona: Znamy zwycięzców POSTER MASTER 2021!!! / Wydział Chemiczny

Znamy zwycięzców POSTER MASTER 2021!!!

08-07-2021
, red.  Joanna Wojturska

Z satysfakcją informujemy o wyłonieniu zwycięzców I Dyplomowej Sesji Plakatowej POSTER MASTER 2021.

Komitet Naukowy przyznał nagrody za wartość naukową oraz oryginalność rozwiązań następującym studentom:

  • 1 miejsce – inż. Klaudia Nowak
  • 2 miejsce – inż. Krzysztof Ryndak
  • 3 miejsce – inż. Jacek Golenia

Rada Gospodarcza Wydziału Chemicznego nagrodziła za praktyczny aspekt zaproponowanych rozwiązań oraz ich oryginalność następujące wystąpienia:

  • 1 miejsce – inż. Natalia Kołbon
  • 2 miejsce – inż. Klaudia Nowak
  • 3 miejsce – inż. Michał Siorek

Studenci natomiast mieli możliwość przyznania nagrody za sposób prezentacji wyników badań. W wyniku głosowania to trofeum otrzymuje:

  • inż. Michał Siorek

Nagrodami w konkursie były Karty Podarunkowe MILLENIUM HALL - dwie karty o wartości 500 zł ufundowała Pani Marta Półtorak Prezes Marma Polskie Folie (członek Rady Gospodarczej WCh), pozostałe nagrody (dwie karty o wartości 300 zł i trzy karty o wartości 200 zł) mogliśmy wręczyć dzięki uprzejmości prof. Doroty Antos Dziekana Wydziału Chemicznego. Finaliści zostali nagrodzeni pamiątkowymi upominkami i otrzymali dyplomy.

Mimo, że nie wszyscy mogli znaleźć się na podium to uważamy, że wszyscy są zwycięzcami bo podjęli się nowego zadania i świetnie się zaprezentowali. Zarówno Komitet Naukowy, Komitet Organizacyjny jak i uczestnicy reprezentujący otoczenie społeczno-gospodarcze ocenili sesję posterową jako bardzo udaną. Mamy przekonanie, że również dla studentów udział w tym przedsięwzięciu był przyjemnością.

Gratulujemy uczestnikom a wszystkich studentów, którzy w przyszłym roku będę przygotowywać swoje prace magisterskie zapraszamy na kolejną sesję POSTER MASTER za rok.

Powrót do listy aktualności