Strona: Znamy zwycięzców POSTER MASTER 2022!!! / Wydział Chemiczny

Znamy zwycięzców POSTER MASTER 2022!!!

2022-07-06
, red.  Joanna Wojturska

Z satysfakcją informujemy o wyłonieniu zwycięzców II Dyplomowej Sesji Plakatowej POSTER MASTER 2022.

Komitet Naukowy przyznał nagrody za wartość naukową oraz oryginalność rozwiązań następującym studentom:

  • 1 miejsce – inż. Małgorzata Sroka
  • 2 miejsce – inż. Patrycja Sroka
  • 3 miejsce – inż. Ewa Leśniak-Roman

Rada Gospodarcza Wydziału Chemicznego nagrodziła za praktyczny aspekt zaproponowanych rozwiązań oraz ich oryginalność następujące wystąpienia:

  • 1 miejsce – inż. Joanna Bałbustyn
  • 2 miejsce – inż. Oliwia Kiczuła
  • 3 miejsce – inż. Przemysław Kuc oraz inż. Małgorzata Sroka

Studenci natomiast mieli możliwość przyznania nagrody za sposób prezentacji wyników badań. W wyniku głosowania to trofeum otrzymuje:

  • inż. Wioletta Dyrda oraz inż. Ewa Leśniak-Roman

Nagrodami w konkursie były Karty Podarunkowe MILLENIUM HALL ufundowane przez Pana Jana Sierosławskiego Prezesa Sierosławski Group. Pula nagród wyniosła 2000 zł. To kolejny raz gdy Prezes Jan Sierosławski wspiera finansowo inicjatywy prostudenckie na naszym Wydziale. Serdecznie dziękujemy za tę życzliwość, wsparcie i niezawodną pomoc.

Wszyscy finaliści zostali nagrodzeni pamiątkowymi upominkami i otrzymali dyplomy.

Mimo, że nie wszyscy mogli znaleźć się na podium to uważamy, że wszyscy są zwycięzcami bo podjęli się nowego zadania i świetnie się zaprezentowali. Zarówno Komitet Naukowy, Komitet Organizacyjny jak i uczestnicy reprezentujący otoczenie społeczno-gospodarcze ocenili sesję posterową jako bardzo udaną. Mamy przekonanie, że również dla studentów udział w tym przedsięwzięciu był przyjemnością.

Gratulujemy uczestnikom a wszystkich studentów, którzy w przyszłym roku będę przygotowywać swoje prace magisterskie zapraszamy na kolejną sesję POSTER MASTER za rok.

Powrót do listy aktualności