Strona: Akcja stypendialna Grupy ERGIS dla studentów i doktorantów kierunków chemicznych / Wydział Chemiczny

2017-11-27

Grupa ERGIS, środkowoeuropejski lider w produkcji opakowań przemysłowych, folii do pakowania żywności i farmaceutyków oraz folii hydroizolacyjnych z PVC, rozpoczyna kolejną akcję stypendialną.

Akcja skierowana jest do studentów studiów I i II stopnia, którzy w roku akademickim 2017/18 studiują na następujących kierunkach:

• Chemia,
  • Technologia chemiczna,
  • Materiały współczesnych technologii,
  • Inżynieria materiałowa,
  • Inżynieria chemiczna i procesowa,
  • Automatyka i budowa maszyn

oraz studentów i absolwentów studiów doktoranckich z wyżej wymienionych dziedzin, których prace dotyczą tworzyw sztucznych.

Termin składania aplikacji to 31.01.2018 r.

Regulamin akcji znajduje się tutaj.

Szczegóły na plakacie oraz stronie internetowej http://ergis.eu/pl/content/kariera/akcja-stypendialna-2017

Zachęcamy do udziału.