Strona: CIECH Days na Wydziale Chemicznym / Wydział Chemiczny

CIECH Days na Wydziale Chemicznym

2022-11-07
, red.  JW, DGCz

Z przyjemnością informujemy, że CIECH Sarzyna – firma, która objęła patronatem Wydział Chemiczny, będzie organizatorem CIECH Days na naszym Wydziale.

CIECH Days to cykl wydarzeń edukacyjno-rozwojowych dla studentów Politechniki Rzeszowskiej, mających na celu promocję wykorzystania nauk chemicznych w biznesie oraz wspieranie przedsiębiorczości studentów w zakresie wyboru dalszych ścieżek zawodowych.

CIECH Days umożliwi studentom pozyskanie nowej wiedzy z zakresu praktycznego wykorzystania wiedzy chemicznej w biznesie oraz spotkanie się z przedstawicielami CIECH Sarzyna w celu poznania szczegółów dotyczących procesów rekrutacji, możliwości rozwoju zawodowego czy profilu działalności firmy CIECH Sarzyna.

CIECH Days to:

• wykłady i szkolenia prowadzone przez ekspertów CIECH Sarzyna S.A.
  • możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami CIECH Sarzyna S.A. w punkcie konsultacyjnym CIECH Sarzyna na Wydziale Chemicznym
  • stoisko promocyjne CIECH Sarzyna (ulotki, informacje...)
  • Factory Tour zwiedzanie fabryki oraz wizyta w Głównym Laboratoriom Pomiarowym CIECH w Nowej Sarzynie

Pierwsze wydarzenie w ramach CIECH Days już za kilka dni - Factory Tour odbędzie się 9 listopada br.

ciech_sarzyna_poziom_podstawowe_granatowe_tlo.jpg