Strona: Dni Otwarte Politechniki Rzeszowskiej w dniach 20-21 kwietnia br. / Wydział Chemiczny

Dni Otwarte Politechniki Rzeszowskiej w dniach 20-21 kwietnia br.

2023-04-04
, red.  Dorota Głowacz-Czerwonka

W dniach 20-21 kwietnia br. na Politechnice Rzeszowskiej odbędą się Dni Otwarte . Aktywnie włącza się w nie Wydział Chemiczny.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy stoją przed wyborem odpowiedniej dla siebie uczelni wyższej. Będzie to także doskonała okazja do poznania oferty edukacyjnej i zaplecza dydaktycznego uczelni.

Szczegółowe informacje i program wydarzenia są dostępne na stronie: dniotwarte.prz.edu.pl

W ramach Dni Otwartych uczelnia oferuje odwiedzającym m.in.: strefę wystawienniczą wydziałów i jednostek Politechniki Rzeszowskiej oraz kół naukowych i organizacji studenckich, inspirujące wykłady i ciekawe prezentacje na temat kierunków studiów. Uczestnicy będą mieli okazję do spotkań ze studentami, obejrzenia niezwykłych pokazów fizycznych i chemicznych. Uczelnia oferuje także atrakcje podczas ogólnopolskiej akcji „Dziewczyny na Politechniki”.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest BEZPŁATNE, KONIECZNA rejestracja grupowa.

Zapisy TUTAJ

Zapisy trwają do 19 kwietnia br. do godz. 10.00.