Strona: Doktorantka Wydziału Chemicznego wygrała międzynarodowy konkurs CEFIC / Wydział Chemiczny

Doktorantka Wydziału Chemicznego wygrała międzynarodowy konkurs CEFIC

2022-04-26
, red.  Joanna Wojturska

Z satysfakcją informujemy, że mgr inż. Dominika Czachor-Jadacka została laureatką międzynarodowego konkursu dla studentów i doktorantów z obszaru chemii, organizowanego przez Europejską Radę Przemysłu Chemicznego z okazji 50-lecia istnienia CEFIC.

CEFIC jest organizacją non-profit, której celem jest promowanie dobrze prosperującego europejskiego przemysłu chemicznego, który jest powszechnie uznawany za źródło zrównoważonych, bezpiecznych, innowacyjnych i zasobooszczędnych produktów.

Nasza Doktoranta została doceniona za dotychczasowe osiągnięcia naukowe takie jak współautorstwo publikacji, patentów oraz udział w projektach. Mgr inż. Dominika Czachor-Jadacka będzie reprezentować Polskę podczas uroczystości jubileuszowych CEFIC w Brukseli oraz będzie mogła wziąć udział w międzynarodowym projekcie, którego efekty zostaną zaprezentowane podczas Tygodnia Konwencji Chemicznej.

Serdecznie gratulujemy i czekamy na sesję zdjęciową oraz relację ze spotkania w gronie wybitnych naukowców, laureatów Nagrody Nobla i przedstawicieli CEFIC w Brukseli.

cefic_logo.png

Powrót do listy aktualności