Strona: Dzień Otwarty Grupy PCC - otwieramy się dla studentów! / Wydział Chemiczny

Dzień Otwarty Grupy PCC - otwieramy się dla studentów!

2021-04-16
, red.  Joanna Wojturska

Grupa PCC zaprasza studentów na Dzień otwarty on-line, który odbędzie się 23 kwietnia 2021 r.

Będzie można zobaczyć jak wygląda nowoczesna firma chemiczna, poznać pracowników, a także dowiedzieć się jakie są możliwości rozwoju i oferowane stanowiska.

W tym roku nie uda się spotkać na terenie parku przemysłowego Grupy PCC, ale nic straconego, bo firma przygotowała dla Was coś specjalnego!. Na Fb stronie tego wydarzenia pojawią się filmiki, obrazujące pracę na różnych stanowiskach w Grupie PCC. Każdy ze studentów, będzie mógł wirtualnie odwiedzić, aż 5 miejsc na terenie parku przemysłowego Grupy PCC. Dodatkowo będziecie mogli porozmawiać z pracownikami PPC, zadać pytania na czacie i wziąć udział w konkursach niespodziankach.

Szczegóły znajdują sie na Fb stronie wydarzenia

Zachęcamy do udziału :)