Strona: Dzień Otwarty Organizacji Studenckich / Wydział Chemiczny

Dzień Otwarty Organizacji Studenckich

2021-03-29
, red.  DGCz

Dużym zainteresowaniem maturzystów  cieszyło się wydarzenie  „Live! ze studentami Politechniki Rzeszowskiej” , podczas którego uczniowie mogli zapoznać się z  ofertą dydaktyczną i działalnością Kół Naukowych zrzeszających studentów, w tym Wydziału Chemicznego.

Podczas spotkania na żywo Studenci Samorządu przedstawili zainteresowanym kandydatom kierunki studiów, odpowiadali na liczne pytania i zorganizowali konkursy, w których na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.

Podczas spotkania zaprezentowały się wszystkie Koła Naukowe działające na Wydziale Chemicznym: Koło Naukowe Studentów Chemii „ESPRIT”, Koło Naukowe Biotechnologów „INSERT” i Studenckie i Doktoranckie Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Farmaceutycznej „IPSUM”.

Swój start zapowiada kolejne Koło Naukowe … Szczegóły wkrótce …