Strona: Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA partnerem projektu „Studencka strefa wypoczynku oraz cichej nauki” / Wydział Chemiczny

2019-07-19
, red.  Joanna Wojturska

Urzeczywistniają się marzenia o strefie wypoczynku oraz cichej nauki dla studentów Wydziału Chemicznego. Prace nad przygotowaniem „strefy relaksu” ruszają dzięki wsparciu Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA, która ufundowała produkty do renowacji wnętrza. Jest to kolejny element współpracy, którą Śnieżka i Politechnika Rzeszowska nawiązały w maju tego roku. Z założenia pomieszczenie będzie służyć studentom przede wszystkim do odpoczynku, ale również do spotkań m.in. kół naukowych i organizacji studenckich działających na Wydziale. Funkcjonowanie tej strefy zwiększy komfort studiowania, zapewni odpowiednie miejsce do pracy grupowej, a także będzie sprzyjać integracji.

Miejsca tego typu powstają na wielu polskich uczelniach. Dziękujemy FFiL Śnieżka za włączenie się w naszą inicjatywę!

Liczymy na to, że wspólna inicjatywa Samorządu Studenckiego Wydziału Chemicznego PRz oraz prodziekana ds. kształcenia dr inż. Joanny Wojtuskiej spodoba się również innym przedsiębiorcom, którzy zaangażują się w to wspólne przedsięwzięcie i wesprą naszą ideę.

sniezka.jpg