Strona: Firma PCC Rokita na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej / Wydział Chemiczny

Firma PCC Rokita na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej

2018-02-28

W dniu 27 lutego br. na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej (w ramach cyklu Spotkań  z Pracodawcą) odbyło się spotkanie studentów z Ambasadorem Polskiej Chemii – firmą PCC Rokita.

Podczas wydarzenia studenci mogli zapoznać się z ofertą  firmy – producenta i dystrybutora ok. 250 produktów,  zaznajomić się  z zaproponowanymi  programami stażowymi i praktykami, a także  poznać preferencje firmy  odnośnie wymagań stawianych  potencjalnym pracownikom.

Na uczestników wydarzenia czekało kolorowe koło fortuny, w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody. Jednym z punktów spotkania były warsztaty (prowadzone przez panie z Działu HR Karolinę Ławecką i Paulinę Stokłosę), podczas których przedstawiono podstawowe informacje o firmie, krok po kroku omówiono rekrutację oraz zaprezentowano  jak wygląda współpraca firmy z uczelnią. Druga część spotkania (również w formie warsztatów)  dotyczyła redukcji zużycia mediów energetycznych podczas produkcji tlenku propylenu.

Firma PCC Rokita – Ambasador Polskiej Chemii serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów na Dzień Otwarty Grupy PCC w dniu 21 kwietnia 2018 r.

Podczas wizyty w siedzibie firmy czekać będzie na zwiedzających wiele niespodzianek! Poza wykładami merytorycznymi, w programie przewidziane jest zwiedzanie instalacji i laboratoriów.

Liczba miejsc ograniczona!

Wszystkim chętnym firma zapewnia bezpłatny transport do/z Brzegu Dolnego!

Link do zapisów na wyjazd ze strony pccambasador.pl

lub poprzez email:  dzien_otwarty@pcc.eu