Strona: HUST zaprasza na międzynarodową konferencję studencką / Wydział Chemiczny

HUST zaprasza na międzynarodową konferencję studencką

2020-12-14

Huazhong University of Science and Technology (HUST) w Wuhan zaprasza studentów na konferencję on-line poświęconą promocji kształcenia w College of Life Science & Technology and Biomedical  Engineering.

Studenci naszej Uczelni mogą wyjechać na jeden semestr studiów do Chin a w ramach stypendium rządu chińskiego, pokryć opłaty za studia, zakwaterowanie, ubezpieczenie.

Przedstawiciele HUST zaprezentują chińską uczelnię. W konferencji wezmą udział:

Ms Zhao Xiaofeng, the vice dean of school of international education
Professor Jianfeng Liu, the Deputy dean of College of Life Science & Technology
Professor Qunwei Lu, the Deputy dean of College of Life Science & Technology
Professor Jianmiao Liu, International office Director of College of Life Science & Technology
Professor Liang Luo, Deputy Director of Nanomedicine and Biopharmaceuticals department
Professor Weihua Chen, Deputy Director of Bioinformatics and Systems Biology department
Professor Ming Yuchi, Deputy Director of Biomedical Engineering department

Udział w konferencji jest bezpłatny. Studenci chcący uczestniczyć w konferencji proszeni są przysłanie zgłoszeń mailem do Działu Współpracy Międzynarodowej na adres k.kadaj@prz.edu.pl do 15.12.2020 (wtorek) do godz. 11.
(imię nazwisko, nr albumu, kierunek i rok studiów ).

Termin konferencji 16.12.2020 (środa)