Strona: Immatrykulacja studentów I-go roku r.ak. 2020/2021 / Wydział Chemiczny

Immatrykulacja studentów I-go roku r.ak. 2020/2021

2020-10-02
, red.  Joanna Wojturska

W dniach 1 i 2 października 2020 r. odbyła się immatrykulacja studentów I-go roku Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej, którzy rozpoczynają kształcenie w roku akademickim 2020/2021.
Cieszy fakt, że na miejsce studiowania i szansy na karierę zawodową w tym roku akademickim ponad 200 studentów I-go roku wybrało właśnie Wydział Chemiczny – wydział o ponad 50-letniej tradycji, przy tym nowoczesny, ceniony w kraju, przyjazny studentom i pracownikom.

W uroczystości wzięły udział władze Wydziału Chemicznego, nauczyciele akademiccy, pracownicy administracyjni, przedstawiciele samorządu studenckiego.

Życzymy nowo przyjętym studentom wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, radości ze studiowania i wykorzystania możliwości, jakie oferuje Uczelnia tzn. zdobycia wiedzy, udziału w życiu kulturalnym i sportowym, nawiązania trwałych przyjaźni.

Powodzenia!