Strona: Immatrykulacja studentów I-go roku Wydziału Chemicznego PRz / Wydział Chemiczny

Immatrykulacja studentów I-go roku Wydziału Chemicznego PRz

2018-09-29

W dniu 28 września 2018 r. odbyła się immatrykulacja studentów I-go roku Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej. W roku akademickim 2018/2019 rozpoczyna tu studia ponad 200 studentów. W uroczystości wzięły udział władze Wydziału Chemicznego, nauczyciele akademiccy, pracownicy administracyjni, reprezentacji jednostek międzywydziałowych Uczelni, przedstawiciele samorządu studenckiego i członkowie koła naukowego.

Życzymy nowo przyjętym studentom wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, radości ze studiowania i wykorzystania możliwości, jakie oferuje Uczelnia tzn. zdobycia wiedzy, udziału w życiu kulturalnym i sportowym, nawiązania trwałych przyjaźni.
Powodzenia!