Strona: Inauguracja roku akademickiego 2023/2024 dla studentów I roku / Wydział Chemiczny

Inauguracja roku akademickiego 2023/2024 dla studentów I roku

2023-09-11
, red.  Joanna Wojturska

Serdecznie zapraszamy studentów przyjętych na I rok studiów na Wydziale Chemicznym, do udziału w ceremonii uroczystego przyjęcia do grona społeczności akademickiej Politechniki Rzeszowskiej tzw. immatrykulacji. Spotkacie się z Władzami Wydziału a także przedstawicielami Samorządu Studenckiego. Będziecie mogli dowiedzieć się jak wygląda organizacja studiów i gdzie można zrealizować istotne dla Was sprawy studenckie.

Immatrykulacja studentów I roku odbędzie się 29 września 2023 r., w sali V2 (bud. V), Al. Powstańców W-wy 10 o godz. 8.30.

Informujemy, że od dnia 29 września br. w systemie USOS-web udostępniony zostanie formularz „ŚLUBOWANIE”.
Zatwierdzenie wersji elektronicznej ślubowania jest równoznaczne z nabyciem praw studenta i przyjęciem w poczet studentów Politechniki Rzeszowskiej.
Złożenie ślubowania (nabycie praw studenta) wiąże się m. in. z przyjęciem obowiązku terminowego wnoszenia na rzecz Uczelni opłat w wysokości i  terminach określonych w odrębnych przepisach.

Niezłożenie ślubowania skutkuje skreśleniem z listy studentów.

Jednocześnie informujemy, że wydanie zaświadczeń jest możliwe w kolejnym dniu roboczym po potwierdzeniu ślubowania w formie elektronicznej.

Gratulujemy przyjęcia na studia w Politechnice Rzeszowskiej i życzymy ciekawych oraz satysfakcjonujących studiów na naszym Wydziale.