Strona: Inauguracja roku akademickiego dla studentów I roku / Wydział Chemiczny

Inauguracja roku akademickiego dla studentów I roku

2020-09-21
, red.  Joanna Wojturska

Serdecznie zapraszamy studentów przyjętych na I rok studiów do udziału w ceremonii uroczystego przyjęcia do grona społeczności akademickiej Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej tzw. immatrykulacji. Spotkacie się z Władzami Wydziału, opiekunami grup, przedstawicielami Samorządu Studenckiego, a także złożycie uroczyste ślubowanie. Będziecie mogli dowiedzieć się jak wygląda organizacja studiów i gdzie można zrealizować istotne dla Was sprawy studenckie.

Immatrykulacja studentów I roku odbędzie się w dniach 1 i 2 października br. w salach wykładowych Wydziału Chemicznego przy Al. Powstańców Warszawy 6.

Ze względu na procedury obowiązujące w uczelni studenci zobowiązani są wziąć udział w spotkaniu w określonym terminie i miejscu:
1 grupa: 1.10.2020, godz. 8.30, H1, inżynieria farmaceutyczna (osoby o nazwiskach rozpoczynających się od A-Ł)
2 grupa: 1.10.2020, godz. 9.30, H21, inżynieria farmaceutyczna (osoby o nazwiskach rozpoczynających się od M-Z)
3 grupa: 1.10.2020, godz. 10.30, H1, biotechnologia (osoby o nazwiskach rozpoczynających się od A-O)
4 grupa: 2.10.2020, godz. 8.30, H1, biotechnologia (osoby o nazwiskach rozpoczynających się od P-Z)
5 grupa: 2.10.2020, godz. 9.30, H21, technologia chemiczna
6 grupa: 2.10.2020, godz. 10.30, H1, inżynieria chemiczna i procesowa
Sala wykładowa H1 znajduje się na parterze budynku, po prawej stronie holu głównego.
Sala wykładowa H21 znajduje się na II piętrze, wejście główną klatką schodową, sala znajduje się po lewej stronie korytarza.

Każdy z uczestników spotkania powinien posiadać maseczkę ochronną oraz własne środki piśmiennicze. Należy pamiętać o zdezynfekowaniu dłoni i zachowaniu dystansu fizycznego.

Informujemy, że od dnia 1 października br. w systemie USOS-web udostępniony zostanie formularz „ŚLUBOWANIE”.

Zatwierdzenie wersji elektronicznej ślubowania jest równoznaczne z nabyciem praw studenta i przyjęciem w poczet studentów Politechniki Rzeszowskiej. Niezłożenie ślubowania skutkuje skreśleniem z listy studentów.

Jednocześnie informujemy, że wydanie zaświadczeń jest możliwe w kolejnym dniu roboczym po potwierdzeniu ślubowania w formie elektronicznej.