Strona: Jesteś studentem PRz z Ukrainy, Białorusi, Wietnamu? Zapraszamy na spotkanie on-line! / Wydział Chemiczny

2021-03-05

Celem spotkania jest uzyskanie informacji, gdzie kandydaci z Ukrainy i Białorusi poszukują informacji o uczelniach w Polsce, jakie czynniki spowodowały, że  Państwo wybraliście studia na Politechnice Rzeszowskiej i jak dyplom ukończenia PRz pomaga w dalszej karierze zawodowej w kraju Państwa pochodzenia. Bardzo zależy nam na informacji zwrotnej od studentów cudzoziemców w celu przygotowania rekrutacji na najbliższy rok akademicki.

Linki do rejestrowania się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie (należy wybrać 1 termin).

Spotkania odbędą się on-line na platformie MS Teams

09.03.2021 godz. 11:30 - link do kanału spotkania

10.03.2021 godz. 14:00 - link do kanału spotkania

12.03.2021 godz. 8:00   - link do kanału spotkania

Szczegóły dotyczące spotkania znajdują się tutaj.