Strona: Jubileuszowe XXV Seminarium Wybrane Problemy Chemii 2018 / Wydział Chemiczny

Jubileuszowe XXV Seminarium Wybrane Problemy Chemii 2018

2018-01-03

Uprzejmie informujemy, że w dniach 15-16 lutego 2018 r., odbędzie się Jubileuszowe XXV Seminarium Wybrane Problemy Chemii dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, organizowane przez Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej, I LO w Rzeszowie i Rzeszowski Oddział PTChem.

W ramach seminarium, wzorem lat poprzednich, zaplanowano wykłady i zajęcia laboratoryjne (w grupach maksymalnie 15 osobowych), a także możliwość zwiedzania Wydziału.

Nauczyciele zainteresowani udziałem uczniów w seminarium zobowiązani są do wypełnienia karty zgłoszeniowej  i przesłanie jej pocztą elektroniczną do sekretariatu I LO w Rzeszowie na adres: sekretariat@1lo.rzeszow.pl w nieprzekraczalnym terminie do 25.01.2018 r.

Uczniowie z danej szkoły zgłaszani są na jednej karcie zgłoszeniowej.

Grupy laboratoryjne i zwiedzające kompletują nauczyciele I LO w Rzeszowie:

Pani mgr Ewa Borowska-Brzoza (ebrzoza@wp.pl, tel. 504-277-032) oraz

Pani mgr inż. Lucyna Mackiewicz (mackiewiczlucyna@gmail.com, tel. 793-822-456).

Szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń i kwalifikacji na zajęcia znajdują się w Regulaminie „Seminarium”.