Strona: Komisja Fulbrighta: Program BioLAB / Wydział Chemiczny

Komisja Fulbrighta: Program BioLAB

2018-10-26

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu z prof. Zygmuntem Derewendą (University of Virginia) nt. płatnych staży w USA w dla studentów nauk przyrodniczych w ramach Programu BioLAB w Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta.
Profesor Zygmunt Derewenda jest założycielem programu.

Program BioLAB to roczny, płatny staż dla studentów nauk biologicznych (biologia, biochemia, biotechnologia, chemia, fizyka, farmacja, itp.) w czterech amerykańskich instytucjach naukowych: University of Chicago, University of Virginia, Oklahoma Medical Research Foundation oraz University of Texas: Southwestern Medical Center. Program BioLAB to przede wszystkim możliwość uczestniczenia w ważnych, aktualnych projektach badawczych pod okiem doświadczonych naukowców, a w niektórych przypadkach także wykorzystanie wyników badań do pracy magisterskiej/doktorskiej w uczelni macierzystej. Program przeznaczony jest dla studentów studiów magisterskich/doktoranckich oraz ostatniego roku studiów licencjackich/inżynieryjnych. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj: https://fulbright.edu.pl/biolab/).

Termin spotkania: 14 listopada 2018 r. (środa) o godz. 13.15

Miejsce spotkania: sala H1, Wydział Chemiczny, Politechnika Rzeszowska, al. Powstańców Warszawy 6

biolab.png