Strona: Konferencja dla nauczycieli "Dydaktyka Chemii" już 9.XII.2021 r. / Wydział Chemiczny

Konferencja dla nauczycieli "Dydaktyka Chemii" już 9.XII.2021 r.

2021-11-24
, red.  DGCz

Serdecznie zapraszamy nauczycieli chemii szkół ponadpodstawowych do udziału w XX Konferencji „DYDAKTYKA CHEMII”  organizowanej przez Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej i 1 Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie we współpracy z Rzeszowskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Chemicznego.

Konferencja odbędzie się 9 grudnia 2021 r(czwartek) w godzinach 9.00-14.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (sytuacja pandemiczna) WYMAGANA jest rejestracja – formularz dostępny pod linkiem   http://ctb.prz.edu.pl/dydaktyka/registration.php (w przypadku problemów z otwarciem proszę wkleić link do paska przeglądarki)

MIEJSCE KONFERENCJI:

Kampus PRz (Regionalne Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne i Biblioteczno-Administracyjne PRz), al. Powstańców Warszawy 12, bud. V, aula V-1.

Hasłem przewodnim konferencji jest elektrochemia  ….

Wykłady wygłoszą znamienici prelegenci:

• prof. dr hab. inż. Jacek Lubczak (WCh PRz),
  • dr inż. Tomasz Pacześniak (WCh PRz),
  • dr Renata Kasper (PCEN, Rzeszów, ZSL Leżajsk),
  • mgr inż. Dymitr Malec (ZSL, Leżajsk),
  • mgr Paulina Kulpa-Wojtkielewicz (Molecool, Rzeszów).

Planowane jest także wystąpienie przedstawiciela Wydawnictwa PAZDRO dotyczące prezentacji oferty edukacyjnej.

Podczas konferencji będzie istniała możliwość nabycia podręczników z oferty Wydawnictwa, zapisu do Polskiego Towarzystwa Chemicznego  i dokonania wpłat (składek członkowskich) na PTChem.

Wszelkich informacji udziela Dziekanat WCh: tel: (+48 17) 865 16 52,  e-mail:  chemia@prz.edu.pl

Szczegółowy harmonogram znajdą Państwo w załączeniu.

Zapraszamy do udziału w tym doniosłym wydarzeniu.