Strona: Konferencja studencka BUP 2022! “Resilient food systems from a Baltic Sea Region perspective” / Wydział Chemiczny

2022-04-02

Uppsala University i Slovak University of Agriculture in Nitra zapraszają na coroczną konferencję studencką BUP 2022. Temat podejmowany w tym roku “Resilient food systems from a Baltic Sea Region perspective”.

Konferencja odbędzie się w dniach od 22 do 25 maja 2022 r. na wyspie Gotlandia w Szewcji. Jest bezpłatna dla studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia na uczelniach uczestniczących w programie The Baltic University Programme. Politechnika Rzeszowska jest członkiem tego programu.

Szczegóły dotyczące udziału znajdują się na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej.

Zachęcamy do zapoznania się i wzięcia udziału.