Strona: Konkurs SITPchem na najlepszą pracę dyplomową z obszaru chemii / Wydział Chemiczny

Konkurs SITPchem na najlepszą pracę dyplomową z obszaru chemii

2023-11-17

Organizatorem Konkursu jest Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego.

Celem konkursu jest wyeksponowanie najcenniejszych cech jakimi są rzetelna praca, pomysłowość ujęcia tematu, dojrzałość opracowania zagadnienia oraz jego utylitarność. Organizatorzy konkursu preferują prace dotyczące chemii stosowanej.

Zgłoszenia należy dokonać w Dziekanacie Wydziału Chemicznego w terminie do 1 grudnia 2023 r., korzystając z karty zgłoszeniowej. Szczegóły w Regulaminie konkursu.

Każda uczelnia może zgłosić maksymalnie dwie prace wraz z merytoryczną oceną prac przez uczelnię.

Zachęcamy tegorocznych absolwentów i promotorów do udziału w tym ogólnopolskim konkursie.