Strona: Live ze studentami Politechniki Rzeszowskiej / Wydział Chemiczny

Live ze studentami Politechniki Rzeszowskiej

2021-03-19
, red.  AW, DGCz

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej organizuje „Live ze studentami Politechniki Rzeszowskiej”. Celem spotkania jest przekazanie maturzystom najważniejszych informacji dotyczących studiowania na naszej uczelni. Wydarzenie odbędzie się 23 marca o godzinie 18:00 w formule ONLINE. Link do spotkania: https://www.facebook.com/events/253642069679923

„Live ze studentami Politechniki Rzeszowskiej” skierowany jest do uczniów szkół średnich, głównie klas maturalnych. Wydarzenie przeprowadzone zostanie z wykorzystaniem metod i technik zdalnych, a jego forma zagwarantuje łatwość przepływu informacji między studentami i uczniami w niezobowiązującej i przyjemnej atmosferze.

Studenci naszej uczelni przybliżą swoim młodszym kolegom wiedzę dotyczącą studiowania oraz przekażą istotne informacje z zakresu kultury akademickiej i studenckiego „know-how”. Opowiedzą również o sposobie i warunkach rekrutacji i odpowiedzą na wszelkie pytania uczniów.

Podczas spotkania zaprezentują się również  studenckie Koła Naukowe oraz zostaną zorganizowane atrakcyjne konkursy z nagrodami.

Liczymy na to, iż spotkanie ze studentami Politechniki Rzeszowskiej zachęci maturzystów do podjęcia studiów na Politechnice Rzeszowskiej, a w szczególności na Wydziale Chemicznym …