Strona: Matura próbna z chemii na Politechnice Rzeszowskiej (6 ed.) / Wydział Chemiczny

Matura próbna z chemii na Politechnice Rzeszowskiej (6 ed.)

2024-03-01
, red.  Dorota Głowacz-Czerwonka

Już wkrótce …  2 marca  16 marca 2023 r.  MATURA PRÓBNA z chemii w dwóch odsłonach … STACJONARNEJ   i   ON-LINE !!!

Dwa zupełnie różne arkusze maturalne (!)  zgodne z podstawą programową nowej matury z chemii (FORMUŁA 2023).

Zapewniamy odwzorowanie poziomu CKE, a arkusze maturalne weryfikowane są przez najlepszych dydaktyków.

To już szósta edycja MATURY PRÓBNEJ z chemii organizowanej przez Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej i rzeszowską Szkołę Chemii Molecool.

Wydarzenie odbędzie się:

• 2 marca 2024 r. w formule STACJONARNEJ   (godz. 10.00, bud. Rektoratu PRz, aula V.1), - po maturze wspólne omówienie wyników
  • 16 marca 2024 rw formule ON-LINE

Kilka dni po maturze on-line odbędzie się  LIVE,  na którym zostaną omówione problematyczne zadania i odpowiedzi  na pytania uczestników. Do zadań dostępny będzie przykładowy model odpowiedzi.

W celu przystąpienia do próbnej matury, KONIECZNA jest REJESTRACJA TUTAJ   najpóźniej do końca lutego br.

Zapraszamy MATURZYSTÓW i uczniów (klas drugich i trzecich) do udziału w obydwu próbach maturalnych.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie BEZPŁATNY !!!