Strona: Międzynarodowa konferencja studencka / Wydział Chemiczny

Międzynarodowa konferencja studencka

2020-11-19

Międzynarodowa konferencja online adresowana do studentów pt. „Creating Future Today, Going Beyond the Pandemic” odbędzie się 5 grudnia 2020 r. Adamas University w Kalkucie (Indie), organizator konferencji jest uczelnią partnerską Politechniki Rzeszowskiej.

Udział w międzynarodowej konferencji stanowi dobrą okazję do wymiany poglądów na tematy związane z edukacją w obliczu pandemii.
Spotkanie z przedstawicielami społeczności akademickiej z całego świata jest dobrą okazją do wymiany myśli i dzielenia się doświadczeniami oraz wypracowania skutecznych rozwiązań w projektowaniu  działalności studenckiej na najbliższe lata.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Po zakończeniu konferencji studenci otrzymają e-certyfikat. Materiały konferencyjne zostaną opublikowane przez Adamas University.

Szczegóły dotyczące udziału znajdziecie na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej

labonm1mne09mbeqgwe4btgngr2v7wvkimage003.jpg