Strona: Nabór wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego / Wydział Chemiczny

Nabór wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego

2017-10-12

Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego w kwocie min. 2000 zł brutto dla jednego studenta przysługują studentom pierwszego roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, podejmującym studia po raz pierwszy na studiach pierwszego stopnia lub jednolitych studiach magisterskich. Ponadto kandydaci do stypendium muszą spełniać łącznie następujące warunki:

• podjęcie studiów w publicznej lub niepublicznej szkole wyższej znajdującej się na terenie województwa podkarpackiego,
  • uzyskanie co najmniej 75% punktów z egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym z jednego z przedmiotów: biologia, chemia, fizyka, matematyka.

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie www.edukacja.wrotapodkarpackie.pl w zakładce Stypendia dla studentów. Dodatkowo, informacje można uzyskać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Departament Edukacji, Nauki i Sportu ul. Lisa-Kuli 13, pokój nr 27 telefon: (17) 747 59 43, adres e-mail: dek@podkarpackie.pl lub m.jaworek@podkarpackie.pl

Termin naboru wniosków:

Nabór wniosków o przyznanie stypendium rozpoczyna się 16 października 2017 r. i kończy 27 października 2017 r.