Strona: Nagrody JM Rektora dla studentów / Wydział Chemiczny

Nagrody JM Rektora dla studentów

2022-05-30
, red.  DGCz

W zaszczytnym gronie nagrodzonych znalazło się pięcioro studentów Wydziału Chemicznego. JM Rektor przyznał nagrody w podziękowaniu za pracę i działania podejmowane na rzecz rozwoju i budowania pozytywnego wizerunku Politechniki Rzeszowskiej. Nagrody stanowią podsumowanie całorocznego zaangażowania studentów w życie uczelni.

Wśród wyróżnionych studentów znaleźli się przedstawiciele kół naukowych oraz osoby zaangażowane w działalność Samorządu Studenckiego.

Wśród nagrodzonych z Wydziału Chemicznego znaleźli się: Andrzej Czapka, Anna Nieczaj (Samorząd Studencki), Karolina Głąb (Koło Naukowe INSERT), Katarzyna Korona (Koło Naukowe ESPRIT) i  Małgorzata Sroka (Koło Naukowe IPSUM),

Więcej informacji w aktualnościach na stronie  PRz (tutaj)  oraz na wizytówce prof. P. Chmielarza (tutaj)..

Wszystkim nagrodzonym studentom gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów …