Strona: Nagrody Rektora dla studentów / Wydział Chemiczny

Nagrody Rektora dla studentów

2021-06-17
, red.  DGCz, fot. BMotyka

W dniu 14 czerwca br. miało miejsce uroczyste wręczenia nagród Rektora za działalność organizacyjną dla studentów Politechniki Rzeszowskiej, w tym Wydziału Chemicznego.

Podczas uroczystości prorektor ds. kształcenia dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz oraz prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz wręczyli listy gratulacyjne studentom, którzy  wyróżniająco angażowali się w działalność organizacyjną w roku akad. 2020/21.  Nagrody stanowią podsumowanie całorocznego zaangażowania studentów w życie uczelni.

Wśród wyróżnionych studentów z Wydziału Chemicznego znaleźli się: Magdalena Brzuszko, inż. Kacper Kroczek i inż. Damian Wójcik - organizatorzy wielu aktywności studenckich zwiazanych m.in. z promocją Wydziału.

W  imieniu Władz Wydziału Chemicznego nagrodzonym studentom gratulacje złożyła Dziekan Wydziału Chemicznego prof. dr hab. inż. Dorota Antos.

Życzymy dalszych sukcesów…