Strona: Nagrody Rektora dla studentów Wydziału Chemicznego / Wydział Chemiczny

Nagrody Rektora dla studentów Wydziału Chemicznego

2018-06-20

W dniu 19 czerwca 2018 roku prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej oraz dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz - prorektor ds. kształcenia, wręczyli wyróżnienia jedenastu studentom naszego Wydziału, tym, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem w działalność organizacyjną na rzecz uczelni poprzez pracę w kołach naukowych i Samorządzie Studenckim. Za wkład pracy oraz osobiste zaangażowanie w działalność organizacyjną na rzecz dynamicznego rozwoju Uczelni, Jego Magnificencja Rektor przyznał nagrody następującym studentom: Agnieszka Brzozowska, Kamil Czech, Aleksandra Czopor, Tomasz Dudzik, Tomasz Faliszewski, Gabriela Gąsior, Mateusz Grzech, Justyna Gumieniak, Ewa Juszkiewicz, Artur Kołodziej, Wojciech Kosiek.

Dziękujemy za gotowość do działania i zaangażowanie w działalność organizacyjną. Życzymy, by nie zabrakło sił i chęci do dalszego działania oraz serdecznie gratulujemy.