Strona: Najlepsi studenci nagrodzeni przez Rektora / Wydział Chemiczny

Najlepsi studenci nagrodzeni przez Rektora

2019-06-14
, red.  Joanna Wojturska

W dniu 13 czerwca 2019 roku prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej oraz dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz - prorektor ds. kształcenia, wręczyli wyróżnienia dwunastu studentom naszego Wydziału, tym, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem w działalność organizacyjną na rzecz uczelni poprzez pracę w kołach naukowych i Samorządzie Studenckim. Za wkład pracy oraz osobiste zaangażowanie w działalność organizacyjną na rzecz dynamicznego rozwoju Uczelni, Jego Magnificencja Rektor przyznał nagrody następującym studentom: Andrzej Czapka, Kamil Czech, Tomasz Faliszewski, Angelika Fic, Maciej Gajda, Gabriela Gąsior, Mateusz Grzech, Julita Jaszczyszyn, Ewa Juszkiewicz, Anita Kokoszka, Artur Kołodziej, Wojciech Kosiek.

Dziękujemy za gotowość do działania i zaangażowanie w działalność organizacyjną. Życzymy, by nie zabrakło sił i chęci do dalszego działania oraz serdecznie gratulujemy.