Strona: NOWA JAKOŚĆ - zintegrowany program rozwoju Politechniki Rzeszowskiej / Wydział Chemiczny

NOWA JAKOŚĆ - zintegrowany program rozwoju Politechniki Rzeszowskiej

2018-10-11

Rozpoczynamy realizację kolejnego projektu z programu POWER. Na lata 2018-2022 uzyskaliśmy prawie 3 mln złotych dofinansowania na organizację certyfikowanych szkoleń, zajęć warsztatowych, zadań praktycznych realizowanych w formie projektowej, zajęć realizowanych wspólnie z pracodawcami na terenie uczelni czy też w ramach wizyt studyjnych u pracodawców. Mamy zagwarantowane dalsze finansowanie udziału w płatnych stażach.

W tym roku do projektu mogą dołączyć studenci wszystkich kierunków studiów oferowanych przez Wydział Chemiczny, studiujący na III roku studiów I-go stopnia oraz I roku studiów II-go stopnia na kierunku Biotechnologia.

Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące działań, harmonogramu i zasad rekrutacji w ramach projektu „NOWA JAKOŚĆ - zintegrowany program rozwoju Politechniki Rzeszowskiej”

Spotkanie odbędzie się 15 października 2018 r. o godz. 18.00 w sali H21

Masz szansę na dołączenie do uczestników projektu Nowa jakość- zintegrowany program rozwoju Politechniki Rzeszowskiej. Zachęcamy do udziału.

Szczegóły dotyczące zaplanowanych działań i zasad rekrutacji znajdują się w pliku.

Rejestracja do projektu jest już aktywna i możliwa poprzez stronę https://power.prz.edu.pl/nj/mpk-rejestracja

Na zgłoszenia oczekujemy w dniach od 15 do 19 października 2018 r.