Strona: „Nowa jakość…” – wybierz zajęcia w semestrze letnim 2018/19 / Wydział Chemiczny

„Nowa jakość…” – wybierz zajęcia w semestrze letnim 2018/19

2019-02-12

Szanowni Studenci

w dniach od 25 lutego do 1 marca przyjmujemy w Dziekanacie p. 101A, deklarację uczestnictwa w zajęciach realizowanych w ramach projektu w semestrze letnim 2018/2019. Deklarację składają wszyscy dotychczasowi uczestnicy.

W semestrze letnim do projektu dołączają studenci IV semestru wszystkich kierunków studiów na Wydziale Chemicznym oraz studenci I roku studiów II stopnia na kierunku Biotechnologia. Osoby, które teraz dołączą do projektu oprócz deklaracji składają również pozostałe załączniki (zał. 2, zał. 3 i zał.5). Wzory dokumentów można pobrać ze strony https://power.prz.edu.pl/nj/mpk-konto-pliki

Dla uczestników projektu zaplanowano szereg różnorodnych zajęć w tym certyfikowane szkolenia zawodowe, zajęcia praktyczne realizowane we współpracy z pracodawcami, warsztaty wspierające podniesienie kompetencji językowych, komunikacyjnych i informatycznych oraz wizyty studyjne w przedsiębiorstwach.

WYKAZ ZAJĘĆ OFEROWANYCH DO REALIZACJI W SEMESTRZE LETNIM 2018/2019

Studia I stopnia

Semestr VI

PP7/67 Bezpieczna praca w laboratorium - ocena i zarządzanie ryzykiem (24 miejsca, CC, CP, CH), 8 h