Strona: „Nowa jakość…” – wybierz zajęcia w semestrze letnim 2020/21 / Wydział Chemiczny

„Nowa jakość…” – wybierz zajęcia w semestrze letnim 2020/21

2021-02-23
, red.  Joanna Wojturska

Szanowni Studenci,
w dniach od 1 do 3 marca 2021 r. należy złożyć deklarację uczestnictwa w zajęciach realizowanych w ramach projektu w semestrze letnim 2020/2021. Deklarację składają wszyscy dotychczasowi uczestnicy.

Deklarację należy złożyć w odpowiedniej przegródce szafy na korespondencję (szafa znajduje się przy wejściu do Dziekanatu)

Dla uczestników projektu zaplanowano szereg różnorodnych zajęć w tym certyfikowane szkolenie zawodowe, zajęcia praktyczne realizowane we współpracy z pracodawcami, zajęcia w formie projektowej.

WYKAZ ZAJĘĆ OFEROWANYCH DO REALIZACJI W SEMESTRZE LETNIM 2020/2021

CS3/51 Rozpoznawanie i usuwanie błędów wtrysku i powierzchni (Engel Polska Warszawa) (CC, CP)
ZP4/89 Nowoczesne metody wytłaczania i wtryskiwania tworzyw sztucznych (Sierosławski Group, Mielec) (CC, CP)
ZP5/90 Innowacyjne technologie przetwórstwa tworzyw polimerowych (SPLAST Krosno) (CC, CP)