Strona: Nowe możliwości! – wybierz zajęcia w języku angielskim / Wydział Chemiczny

Nowe możliwości! – wybierz zajęcia w języku angielskim

2021-06-08
, red.  Joanna Wojturska

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, od nowego roku akademickiego, oferujemy katalog zajęć prowadzonych w języku obcym. Studenci wszystkich kierunków, na prawie każdym semestrze, będą mieli możliwość udziału w wybranych zajęciach, które będą prowadzone w języku angielskim.

To jeden z elementów uatrakcyjnienia procesu dydaktycznego i umiędzynarodowienia kształcenia na Wydziale. To świetna szansa na rozwój w zakresie pogłębienia znajomości języka angielskiego specjalistycznego, skierowana do wszystkich chcących poznać i rozwijać słownictwo używane w sytuacjach zawodowych.

Każdy zainteresowany udziałem w zajęciach po angielsku powinien wypełnić deklarację na stronie internetowej Wydziału.

Deklaracja będzie aktywna w okresie od 14 do 18 czerwca 2021 r.

Zgodnie z Regulaminem studiów w przypadku prowadzenia zajęć dydaktycznych, weryfikacji efektów uczenia się w języku obcym stosuje się takie same zasady zaliczania jak w przypadku przedmiotów realizowanych w języku polskim.