Strona: Nowi partnerzy projektu „Studencka strefa wypoczynku oraz cichej nauki” / Wydział Chemiczny

Nowi partnerzy projektu „Studencka strefa wypoczynku oraz cichej nauki”

2019-09-22
, red.  Joanna Wojturska

Ogromnie nas cieszy, że znajdujemy kolejnych sojuszników dla naszych działań. Firmy SIEROSŁAWSKI GROUP i Cellfast stały się partnerami projektu „Studencka strefa wypoczynku oraz cichej nauki”

Strefa relaksu zostanie wyposażona w narożną kanapę, która będzie świetnym miejscem do wypoczynku dla wielu osób. Dzięki uprzejmości Prezesa firmy SIEROSŁAWSKI GROUP studenci otrzymali meble paletowe, a dzięki życzliwości Prezesa firmy CELLFAST miękkie siedziska, które są uzupełnieniem konstrukcji paletowych.

Współdziałanie w tym zakresie to jeden z elementów wielokierunkowej współpracy Wydziału Chemicznego z firmami SIEROSŁAWSKI GROUP i Cellfast.

Będzie ładnie, wygodnie i nowocześnie – serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy.

logo-nowe.jpg             cellfast-logo.png