Strona: Organizacja kształcenia w semestrze zimowym 2020/2021 / Wydział Chemiczny

Organizacja kształcenia w semestrze zimowym 2020/2021

2020-09-18
, red.  Joanna Wojturska

Zgodnie z Zarządzeniem nr 83/2020 Rektora Politechniki Rzeszowskiej z dnia 7 września 2020 r., w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 kształcenie w uczelni prowadzone będzie w formie hybrydowej (kształcenie stacjonarne z elementami kształcenia zdalnego).

Obligatoryjnie w formie zdalnej prowadzone będą:

• wykłady,
  • lektoraty z języków obcych,
  • seminaria dyplomowe.

Pozostałe zajęcia mogą być prowadzone zdalnie lub stacjonarnie z uwzględnieniem specyfiki danego kierunku studiów. Decyzję w tej sprawie podejmuje Dziekan.

W uzgodnieniu z kierownikami jednostek, po zasięgnięciu opinii Wydziałowej Komisji ds. Zapewniania Jakości Kształcenia oraz Samorządu Studenckiego i Samorządu Doktoratów zadecydowano o sposobie realizacji pozostałych zajęć wynikających z programu studiów.

Szczegółowe informacje dotyczące sposobu realizacji zajęć prowadzonych na Wydziale Chemicznym, z podziałem na poszczególne kierunki zamieszczono poniżej:

biotechnologia (studia pierwszego stopnia)
biotechnologia (studia drugiego stopnia)
inżynieria chemiczna i procesowa
inżynieria farmaceutyczna
technologia chemiczna (studia pierwszego stopnia)
technologia chemiczna (studia drugiego stopnia)
studia doktoranckie

Sposób organizacji kształcenia może ulec zmianie w zależności od sytuacji epidemicznej. Dziekan może podjąć decyzję o zwiększeniu liczby zajęć prowadzonych w sposób zdalny lub o przejściu wyłącznie na sposób zdalny.