Strona: Podsumowanie akcji „Szlachetna Paczka” / Wydział Chemiczny

Podsumowanie akcji „Szlachetna Paczka”

2016-12-15

W miniony weekend, tj. 10 i 11 grudnia br. odbył się ogólnopolski finał akcji „Szlachetna Paczka”. Pomoc zorganizowana przez społeczność Wydziału Chemicznego i osób z nami zaprzyjaźnionych dotarła do Anny, Stanisława, Gabrysi i Sebastiana w sobotę w godzinach porannych. Według relacji wolontariuszy ze Stowarzyszenia WIOSNA, którzy dostarczyli paczkę do „naszej” Rodziny sprawiliśmy wiele radości.

Dzięki hojności i zaangażowaniu nas wszystkich udało się zebrać 4608,77 zł, darczyńcy przynieśli także żywność, środki czystości, materiały piśmiennicze, ubrania i maskotki o wartości znacznie przekraczającej 2 tys. złotych. Za zebraną kwotę zakupiliśmy szafę, dokupiliśmy żywność i środki czystości oraz bony podarunkowe, które pozwolą Rodzinie na zakup obuwia zimowego i wymarzonych korków dla Sebastiana. Przekazaliśmy także meble i dywan – w sumie 43 paczki.

Hasło naszej akcji POMAGAMY RAZEM I TY DORZUĆ COŚ OD SIEBIE ! ! ! wypełniliśmy w 100 %.

Wszystkim wspierającym naszą akcję serdecznie dziękujemy !!!!

A poniżej dokumentacja zdjęciowa:

020.jpg

Po 4 godzinach zakupów (przyjemność) i 6 godzinach segregowania i pakowania (przyjemny wysiłek ;) ) paczki są wstępnie przygotowane

023.jpg

A tak prezentują się meble przekazane przez pracowników i sympatyków WCh

024.jpgOsobiste pudełka Gabrysi, Sebastiana, Pani Ani i Pana Stanisława, czyli dla każdego coś miłego

039.jpg

Nie mogło zabraknąć paczuszki – niespodzianki z łakociami, ozdobami świątecznymi i życzeniami od nas wszystkich

037.jpg

Paczki po zabezpieczeniu i zapakowaniu stanowią miły dla oka widok

040.jpg

Dobrzy ludzie pomogli nam przewieźć przygotowane „dary” do Rodziny