Strona: Politechniczna Sieć Via Carpatia - zajęcia dla studentów / Wydział Chemiczny

Politechniczna Sieć Via Carpatia - zajęcia dla studentów

2022-10-23
, red.  Joanna Wojturska

UWAGA Studenci I roku wszystkich kierunków studiów na Wydziale Chemicznym

Już od 2 listopada będziecie mogli brać udział w dodatkowych zajęciach z matematyki i chemii w ramach projektu Politechniczna Sieć Via Carpatia.

Celem działania jest uzupełnienie bądź pogłębienie poziomu wiedzy studentów przyjętych na pierwszy rok studiów stacjonarnych w roku akademickim 2022/2023, którzy z powodu epidemii wirusa SARS-CoV-2 odbywali kształcenie w szkołach średnich w formie zdalnej.

Dodatkowe zajęcia wyrównawcze realizowane będą w trakcie pierwszego semestru. Udział w tych zajęciach mogą wziąć wyłącznie studenci pierwszego roku studiów pierwszego stopnia.  Terminy zajęć są widoczne dla studentów poszczególnych grup w obowiązujących rozkładach zajęć.

Dodatkowe zajęcia to możliwość uzupełnienia wiedzy w zakresie wymaganym dla kształcenia na określonym kierunku. W ubiegłym roku akademickim 86% studentów ówczesnego I roku  oceniło, że udział w takich zajęciach był dla nich bardzo pomocny.

Gorąco zachęcamy do udziału.