Strona: POWER płatne staże wakacyjne 2020 / Wydział Chemiczny

2020-06-14
, red.  Joanna Wojturska

Studenci III roku wszystkich kierunków WCh

wolne miejsca stażowe dla studentów czekają w: 3A Composites Mobility S.A., Adamed Pharma S.A., CIECH Sarzyna S.A., CIECH Żywice sp. z o.o., FIBRIS S.A, GAMRAT S.A., J.S. Hamilton Poland sp z o.o., JARS S.A, Marma Polskie Folie Sp. z o.o., O-I Poland S.A. , PPUH Autopart Jacek Bąk Sp. z o.o., Przeworska Gospodarka Komunalna sp. z o.o., ZOZ w Nisku, Sensilab Polska Sp. z o.o., SICON Sp. z o.o., Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników,  SIEROSŁAWSKI GROUP, SPLAST sp. z o.o., SumiRiko Poland Sp. z o.o., Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny (Brzozów).

Szczegóły dostępne tutaj.

„Brać, wybierać, decydować i niczego nie żałować!”

Wynagrodzenie (2300 zł/miesiąc), refundacja kosztów zamieszkania i dojazdu na staż.

Można fajnie połączyć pracę z wakacyjnym pobytem w nowym miejscu.

Świetne firmy – zobaczcie czym się zajmują, zastanówcie się i jeżeli zdecydujecie się, to skontaktujcie się z Biurem Staży mailowo (staze_chemia@prz.edu.pl) lub telefonicznie (17 865 1697).

nowa_jakosc_logo.png