Strona: POWER – szkolenia dla studentów realizowane przez praktyków / Wydział Chemiczny

POWER – szkolenia dla studentów realizowane przez praktyków

2021-11-06
, red.  Joanna Wojturska
Sierosławski Group w Mielcu

Z niecierpliwością i dużymi oczekiwaniami przystąpiliśmy w nowym roku akademickim do organizacji certyfikowanych szkoleń i zajęć praktycznych we współpracy  z pracodawcami. Realizacja tych przedsięwzięć jest możliwa dzięki funduszom z projektu POWER „Zintegrowany program rozwoju Politechniki Rzeszowskiej”.

W październiku odbyły się:

• certyfikowane szkolenia z wysokosprawnej chromatografii cieczowej HPLC przeprowadzone przez Perlan Technologies Sp. z o.o., w których wzięło udział 24 studentów,
  • certyfikowane szkolenie „Rozpoznawanie i usuwanie błędów wtrysku i powierzchni” przeprowadzone przez pracowników ENGEL Polska Sp. z o.o. w centrum szkoleniowym firmy w Warszawie dla 20 studentów,
  • zajęcia praktyczne we współpracy z pracownikami firmy Sierosławski Group dotyczące nowoczesnych metody wytłaczania i wtryskiwania tworzyw sztucznych, zorganizowane w siedzibie przedsiębiorstwa w Mielcu dla 20 studentów Wydziału.

Kolejne szkolenia przed nami...