Strona: Primus Inter Pares dla najlepszego absolwenta Wydziału Chemicznego / Wydział Chemiczny

Primus Inter Pares dla najlepszego absolwenta Wydziału Chemicznego

2021-05-28
, red.  DGCz, fot. AS

Laureatem konkursu Primus Inter Pares na Wydziale Chemicznym został mgr inż. Kamil Czech, absolwent kierunku technologia chemiczna , student Szkoły Doktorskiej Nauk Inżynieryjno-Technicznych na Politechnice Rzeszowskiej w dyscyplinie naukowej inżynieria chemiczna.

Mgr inż. Kamil Czech trzykrotnie otrzymał nagrodę Rektora Politechniki Rzeszowskiej za działalność organizacyjną, był przewodniczącym Samorządu Studenckiego Wydziału Chemicznego, członkiem Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej, członkiem Rady Wydziału Chemicznego oraz Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego, członkiem Senatu Politechniki Rzeszowskiej,.

Konkurs jest organizowany od 2004 r. przez Fundację Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej. Laureaci konkursu otrzymują medale Primus Inter Pares, dyplomy oraz nagrody finansowe wręczane przez JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej oraz przedstawicieli Rady Fundacji.

Nagrody są przyznawane za bardzo dobre wyniki w nauce oraz za zaangażowanie w działalność w studenckim ruchu naukowym, organizacyjną, sportową, a także  kulturalną. Premiowana jest aktywność we wszystkich dziedzinach życia akademickiego, które mają wpływ na kreowanie pozytywnego wizerunku Politechniki Rzeszowskiej.

Serdecznie  gratulujemy.