Strona: Projekt POWER Kuźnia doceniony przez NCBR / Wydział Chemiczny

Projekt POWER Kuźnia doceniony przez NCBR

2018-07-20

Z satysfakcją informujemy, że Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, wybrało projekt „Kuźnia kluczowych kompetencji studentów Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej” do promowania Działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym, Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Nasz projekt został bardzo dobrze oceniony przez NCBR i wybrany, jako jedyny spośród 137 projektów realizowanych w kraju w ramach tego działania, do opisania w Raporcie Rocznym z działalności Centrum, jako najciekawszy w zakresie podnoszenia kompetencji.

Trzeba dodać, że w 2017 roku NCBR obsługiwało w różnych programach aż 3702 projekty o łącznej wartości dofinansowania 18,5 mld zł a tylko osiem z nich zostało opisanych w Raporcie Rocznym – wśród nich nasza „Kuźnia…..”

To zasługa wielu nauczycieli naszej Uczelni, pracowników administracji wspierających organizację i rozliczanie projektu oraz studentów. Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszej satysfakcji.

Pełny tekst raportu znajduje się tutaj http://www.ncbr.gov.pl/o-centrum/raporty/