Strona: Raport z akcji „Drukujemy dla medyków!” / Wydział Chemiczny

Raport z akcji „Drukujemy dla medyków!”

2020-03-30

W pierwszych dniach akcji, jej organizatorzy otrzymali wielkie wsparcie od całej społeczności Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej, dzięki czemu mogli zakupić niezbędne materiały do produkcji, w postaci filamentu PET-G oraz filii PET.

Wspólnymi siłami, organizatorów akcji, kluczowego koordynatora mgr inż. Dominiki Czachor oraz m.in. społeczności akademickiej Wydziału Chemicznego, udało się wyprodukować i dostarczyć aż 1300 prostych przyłbic oraz 97 przyłbic z druku 3D.

Które jednostki otrzymały wsparcie?
✔Szpitalny Oddział Ratunkowy, Lwowska, Rzeszów
✔Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, Rzeszów
✔Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego, Mielec
✔Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie
✔Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku,
✔Wojewódzki Szpital im. św. Ojca Pio, Przemyśl
✔Szpital Miejski im. Jana Pawła II Rycerska 4, Rzeszów
✔Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie
✔Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu,
✔Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SPZOZ w Sanoku - Sanok, Lesko, Ustrzyki Dolne
✔ Szpitalny Oddział Ratunkowy Sanok, Lesko

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie i wsparcie. "Kto szybko daje, dwa razy daje".