Strona: Rusza rekrutacja na zajęcia w semestrze letnim 2017/18 w projekcie POWER / Wydział Chemiczny

Rusza rekrutacja na zajęcia w semestrze letnim 2017/18 w projekcie POWER

2018-02-19

Szanowni Studenci

w dniach od 26 lutego do 2 marca przyjmujemy w Dziekanacie p. 101A, deklarację uczestnictwa w zajęciach realizowanych w ramach projektu w semestrze letnim 2017/2018 (wzór dokumentu po zalogowaniu można pobrać ze strony http://power.prz.edu.pl, zakładka Pliki do pobrania, Zał.1).

WYKAZ ZAJĘĆ OFEROWANYCH DO REALIZACJI W SEMESTRZE LETNIM 2017/2018

Studia I stopnia

Semestr VI

• CS1/1 Szkolenie z przepisów UDT nt. projektowania aparatury ciśnieniowej wg wymagań dyrektywy 97/23/WE (CP)
  • CS2/2 Szkolenie z zasad przeprowadzenia audytu energetycznego w przedsiębiorstwie według wymagań dyrektywy 2012/27/UE i przygotowania raportu z audytu w oparciu o normę PN EN 16247(CP).
  • CS3/3 Rozpoznawanie i usuwanie błędów wtrysku i powierzchni (CC)
  • CS4/4 Optymalizacja procesu wtrysku – dobór tworzyw do określonych wymagań, systemy gorącokanałowe (CC)
  • ZW2/6 Autodesk Inventor Professional zaawansowany (w tym MES) (CC, CP)
  • ZP3/13 Wybrane problemy technologiczne w przemyśle farb i lakierów (CC)