Strona: Ruszyła rekrutacja do projektu PO WER / Wydział Chemiczny

Ruszyła rekrutacja do projektu PO WER

2017-02-24

Masz szansę na dołączenie do uczestników projektu Kuźnia kluczowych kompetencji studentów Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej.

W dniach 27 lutego do 5 marca będzie aktywna elektroniczna rekrutacja.

Do projektu mogą aplikować studenci studiów I-go stopnia na kierunkach Technologia Chemiczna oraz Inżynieria Chemiczna i Procesowa (sem. IV, VI) oraz studiów II-go stopnia kierunku Technologia Chemiczna.

Dla uczestników projektu zaplanowano ponad 40 różnorodnych zajęć w tym certyfikowane szkolenia zawodowe, zajęcia praktyczne realizowane we współpracy z pracodawcami, warsztaty wspierające podniesienie kompetencji językowych, komunikacyjnych i informatycznych oraz wizyty studyjne w przedsiębiorstwach.

Rejestracja na zajęcia poprzez formularz on-line.

Nie zwlekaj !!! Zarejestruj się, dopełnij wszystkich formalności i zostań beneficjentem projektu.